Od wielu lat nasz grupa składa się z 2 grup pod opieką jednego przewodnika, natomiast każda z nich zachowuje swoje niepowtarzalne barwy, które łączy kolor czarny – zawodowy i wyszczuplający kolor naszego Przewodnika 😀

Jarek , Aga , Gosia są mózgiem operacyjnym, natomiast Piotr, Łukasz, Amelka , Daria i Anna są naszym bezpieczeństwem. Harmonią są Adrian, Ola, Tomasz i Romuald, tętnem jest Kasia i Monika, które ratując życie już tera zasłużyły na nagrodę w Niebie. Sercem jest nasz Przewodnik – otwarty i mdlejący z przejęcia.

Nasza grupa wyrusza z Parafii sw. Polskich Braci Męczenników z Bydgoskich Wyżyn – ostatniej Stacji z której bł. Ks. Jerzy Popiełuszko wyruszył na śmierć. Grupa jest otwarta na wszystkich młodych ciałem i duchem. Atmosfera, która staramy się podtrzymywać w naszym cudownym zespołem jest przeniknięta modlitwa, śpiewam i dobrym tańcem w duchu latynoskim – mamy niesamowitych instruktorów, którzy porwali juz niejedno serce i zaprowadzili na Jasna Górę. Jezeli chcesz w tym roku wyruszyć na pielgrzymkę zapraszamy 🙂 Witajcie w domu.

Przewodnikiem grupy jest ks. ks. Michał Szmania
Parafia świętych Polskich Braci Męczenników
ul. Ks. J. Popiełuszki 3
e-mail michaelsz1@wp.pl
tel. 880227216